Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники керівних органів партії «Слуга Народу» та європейської партії АLDE обговорили плани майбутніх реформ

  • 551
Представники керівних органів партії «Слуга Народу» та європейської партії АLDE обговорили плани майбутніх реформ

Депутати Європарламенту, які входять до Альянсу лібералів та демократів за Європу (АLDE), обговорили з народними депутатами програми співробітництва, які допоможуть у майбутній відбудові України.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС Вадим Галайчук.

«Ми як ліберальна політична сила вважаємо, що порядок денний відновлення України полягає у напрацюванні ліберальних ринкових ідей та механізмів, які допоможуть успішному розвитку країни після війни. І наша партія бере на себе місію впровадження таких ліберальних реформ», – сказав Галайчук під час зустрічі, у якій також взяли участь народні депутати Марина Бардіна, Олександр Санченко та Богдан Яременко.

Партію АLDE представляли її співпрезидент Тіммі Дулі та депутат Євпропарламенту, член делегації США-ЄС Біллі Келлехер.

Коментуючи цю зустріч, голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк наголосила, що окрім обговорення співробітництва у майбутньому відновленні країни такі візити європейських колег допомагають доносити світу правду про війну в Україні.

«Це має надзвичайний вплив на міжнародну підтримку. Адже світ розуміє сутність війни та бачить, що в Україні люди вмирають за ті цінності, за якими живе Європа. І світ нас підтримує», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Раніше Альянс лібералів та демократів за Європу виступив із заявою про підтримку українців та Президента Володимира Зеленського, а також ініціював посилення допомоги Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy