Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Правоохоронний комітет продовжує активно захищати громадян та військових на законодавчому рівні

  • 644
Правоохоронний комітет продовжує активно захищати громадян та військових на законодавчому рівні

Комітет з питань правоохоронної діяльності продовжує активно забезпечувати захист наших громадян та військових в період воєнного стану на законодавчому рівні. Зокрема, майже кожен 3 із прийнятих парламентом законопроектів у березні – був розглянутий комітетом.

Про це розповів голова комітету Сергій Іонушас.

До того ж, 19 законопроектів, підготовлених Комітетом, були підтримані парламентом за основу і в цілому та 1 законопроект прийнятий у 2 читанні.

«Насамперед ці документи були спрямовані на: належне функціонування правоохоронних органів в умовах воєнного стану; посилення кримінальної відповідальності за скоєння злочинів у воєнних час (мародерство та інші); введення до правового поля поняття «бойовий імунітет» та закріплення правомірності використання зброї, бойових приписів або вибухових речовин проти майна та осіб, які здійснюють збройну агресію проти України; забезпечення діяльності судів та органів прокуратури щодо документування військових злочинів російської федерації; запровадження нових складів кримінальних правопорушень, обумовлених викликами сьогодення (колабораційна діяльність, незаконне розповсюдження інформації щодо діяльності ЗСУ, кіберзлочинність тощо», – сказав він.

Окрім того, повідомив Сергій Іонушас, у березні комітет провів 7 позачергових засідань, 1 з яких виїзне на базі ВЦА Закарпатської області.

«На виїзному засіданні члени Комітету мали можливість ознайомитися із роботою Закарпатського обласного гуманітарного хабу, заслухали інформацію про виконання завдань з постачання та розподілу гуманітарних вантажів в Україну. Також на засіданні були розглянуті проблеми правозастосування у цій сфері, обговорені законодавчі ініціативи щодо посилення кримінальної відповідальності за можливе нецільове використання гуманітарної допомоги, у тому числі під час дії режиму воєнного стану», – додав він.

Важливою стала підготовка комітетом та прийняття парламентом законопроекту щодо встановлення кримінальної відповідальності за використання гуманітарної допомоги під час дії воєнного стану.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy