Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Працюємо на міжпарламентському треку – Марія Мезенцева про реакцію на дії РФ

  • 5895
Працюємо на міжпарламентському треку – Марія Мезенцева про реакцію на дії РФ

Верховна Рада і надалі працюватиме на міжпарламентському рівні зі своїми міжнародними партнерами для запровадження санкцій проти Росії за її дії щодо України. Про це заявила заступниця голови парламентського Комітету з питань інтеграції України з ЄС від «Слуги Народу», керівниця Постійної делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Щойно відправила колективний лист, який підписаний представниками майже всіх фракцій. Це лист до представників американського конгресу, які зараз перебувають у Вільнюсі. Буквально щойно почалася зустріч наших друзів, представників сенату Литви, які перебували з нами в перший, так званий, «день вторгнення» минулого вівторка. Вони зустрічаються з колегами й передаватимуть наш намір закликати на парламентському вимірі до впровадження так званих градаційних санкцій. Тобто, не чекати підписання документу, який може готуватися у РФ протягом доби-двох-трьох», – зазначила вона.

За її словами, розглядається і сценарій подальшої співпраці в межах зустрічі, яка відбудеться на рівні ЄС у четвер.

«27 країн зберуться у форматі безпековому і форматі комітетів закордонних справ, щоб обговорити санкції. Ми знали, що Росія буде йти зухвалим шляхом, але не настільки», – сказала Марія Мезенцева.

Крім того, заступниця голови парламентського комітету з питань інтеграції України з ЄС Марія Мезенцева позитивно відзначила реакцію колег у ПАРЄ.

«Вперше ми бачимо жорсткі заяви керівництва Асамблеї, а також окремих голів фракції. 11 березня буде засідання Постійного комітету в Берліні, де ми зустрінемося з 47 країнами-членами Ради Європи для обговорення цієї ситуації. І готовність таку підтвердив президент Асамблеї», – заявила вона.

Керівниця Постійної делегації України в ПАРЄ впевнена, що будь-які подальші дії агресора будуть спричиняти тільки послаблення російської економіки.

«Я вважаю, буквально доба-дві ми матимемо прямі санкційні, економічні та фінансові відповіді. Треба також бити по персоналіям, активи яких перебувають за кордоном, безпосередньо в ЄС та Північній Америці, а також їхні родичі», – зазначила вона.

Марія Мезенцева додала, що Україна не порушує режим тиші на Донбасі. А своїми діями Росія покладає кінець Мінським угодам, хоча попри це наша держава має і далі працювати на рівні ТКГ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy