Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Працевлаштування та грошова допомога: Олена Шуляк про підтримку переселенців

  • 1061
Працевлаштування та грошова допомога: Олена Шуляк про підтримку переселенців

Роботодавців фінансово стимулюватимуть працевлаштовувати переселенців, а держава створюватиме додаткові робочі місця та виділятиме щомісячну грошову допомогу. Про це заявила голова політичної партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

“Вже розроблений механізм, коли за кожного працевлаштованого переселенця роботодавець отримуватиме від держави 6500 грн на місяць. Ці гроші платитимуть впродовж перших двох місяців з початку працевлаштування. Власнику бізнесу треба лише подати заявку до Державної служби зайнятості або ж зареєструвати дані працівника через портал Дія”, – пояснила Шуляк.

За її словами, такий механізм стимулюватиме роботодавців працевлаштовувати переселенців. 

Крім того, низка підприємств отримала державне замовлення на виробництво продукції у цілодобовому режимі, а це збільшить кількість робочих місць у чотири рази через відкриття додаткових трьох змін.

Додатково переселенці отримуватимуть грошову допомогу. Для цього потрібно зареєструватися як внутрішньо переміщена особа, зараз це можна зробити у територіальних громадах або ЦНАПах. За кілька днів така можливість з’явиться у Дії.

“Це щомісячна допомога від держави – 2 тис. грн на дорослого і 3 тис. грн на дитину та людину з інвалідністю. Гроші нараховуються протягом воєнного стану та ще місяць після його скасування. Щоб отримати допомогу за березень, потрібно зареєструватися до 14 квітня”, – попередила очільниця “Слуги Народу”.

За її даними, зараз зареєстровано 130 тис. переселенців, але в уряді передбачають, що їхня кількість складе щонайменше 2 млн осіб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy