Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ППО, інвестиції в український ОПК та використання західної зброї: Єгор Чернєв про сесію ПА НАТО

  • 80
ППО, інвестиції в український ОПК та використання західної зброї: Єгор Чернєв про сесію ПА НАТО

У Софії на сесії парламентарів Північноатлантичного альянсу Україна під час офіційних та неформальних переговорів намагатиметься досягнути низки важливих результатів у сфері посилення обороноздатності. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова української делегації в ПА НАТО Єгор Чернєв.

«Наша делегація приїхала з кількома наполегливими запитами, які ми будемо ставити перед нашими партнерами під час формальних та неформальних переговорів», – зазначив Чернєв.

За його ініціативою під час сесії представникам Альянсу продемонстрували звернення Президента України Володимира Зеленського до світових лідерів, яке він записав після чергового злочину російських військ – ракетного удару по гіпермаркету «Епіцентр» в Харкові.

Голова української делегації в ПА НАТО наголосив, що Україні потрібні реальні результати у чотирьох напрямках.

«Перше – згуртувати парламентарів НАТО на підтримку надання Україні дозволу бити західною зброєю по території рф. Друге – активізувати роботу колег у напрямку надання нам необхідної кількості систем Patriot», – сказав Чернєв.

Також на порядку денному домогтися підтримки практичних кроків з інтеграції України до Альянсу на саміті у Вашингтоні, а також підштовхнути західні парламенти та уряди до активізації роботи з інвестування грошей та технологій в український ОПК.

«Основні результати можуть бути досягнуті переважно у кулуарах в неформальних розмовах. Наше завдання полягає в тому, щоб після повернення додому депутати країн НАТО домагалися від своїх урядів того, про що ми з ними домовимося», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy