Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Позбавлення волі за брехню у декларації: парламент розгляне президентський законопроєкт

  • 4455
Позбавлення волі за брехню у декларації: парламент розгляне президентський законопроєкт

Депутати розглянуть законопроєкт, який передбачає позбавлення волі за свідоме неправдиве декларування.

Законопроєкт № 4651 вносить зміни до статей, що передбачають відповідальність за недостовірне декларування: розширюється коло суб’єктів, збільшується відповідальність та виключається можливість звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з каяттям.

«Закон, який ми ухвалили у грудні минулого року як своєрідний політичний консенсус, передбачав достатньо м’яку відповідальність за неправдиве декларування у вигляді обмеження волі. Позбавлення волі це ефективний запобіжник від недоброчесної поведінки. Позиція Президента, і я її поділяю, що обмеження – це надто м’яка відповідальність», – заявила голова Комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

За її словами, обмеження волі – це перебування на поселенні, де немає жорсткого контролю й можна займатися своїми справами, а через пів року взагалі бути звільненим від відбування покарання.

Повернення повноцінної кримінальної відповідальності за брехню у деклараціях допоможе не лише зробити боротьбу з корупцією ефективнішою, а й сприятиме відновленню довіри міжнародних партнерів до України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy