Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Поведінка Петра Порошенка є проявом ганебних звичок старої політики - заява партії

  • 7103
Поведінка Петра Порошенка є проявом ганебних звичок старої політики - заява партії

Сьогодні експрезидент Петро Порошенко намагався влаштувати абсолютно штучний скандал і спровокувати громадянське протистояння – замість того, аби цивілізовано і спокійно виконати необхідні процедури, яких вимагає закон. Про це пише у своєму телеграм-каналі речниця фракції «Слуга Народу» Юлія Палійчук.

Його задум сумніву не викликає: через політизацію справи, яка розслідується відповідними органами суто в юридичній площині, уникнути будь-якої відповідальності за власні дії та ще й заробити політичні дивіденди. Не так давно цей політик заявляв про необхідність об’єднати зусилля всіх політичних сил для протистояння російській агресії, сьогодні ж – як і багато разів до цього – демонструє поведінку, спрямовану на розкол суспільства.

Ми вважаємо такі дії проявом ганебних звичок старої політики. Але не маємо ілюзій і не сподіваємося, що від цих звичок Петро Порошенко відмовиться. Натомість ми закликаємо представників партії «Європейська солідарність» не брати участі у політичних виставах та спробувати переконати свого лідера, що політизація і скандалізація не можуть бути заміною законним процедурам і судовому процесу. Прикро, але інший підозрюваний по «вугільній справі», пан Медведчук, продемонстрував більше впевненості у собі й витримки, ніж його давній товариш пан Порошенко.

Закликаємо партію «Європейська солідарність» все ж осягнути сенс слова «європейська» у назві політичної сили і який політичний стандарт означає це слово для кожного українця. Поважати закон, дотримуватись законних процедур, виконувати судові приписи і поважати кожного свого співгромадянина незалежно від політичних уподобань чи соціального статусу – це обовʼязок політика. В тому числі й такого, як пан Порошенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy