Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Потерпілі від злочинів окупантів зможуть отримати безоплатну правову допомогу

  • 825
Потерпілі від злочинів окупантів зможуть отримати безоплатну правову допомогу

Народні депутати ухвалили законопроєкт № 7312, він розширює коло осіб, які мають право отримати від держави безоплатну вторинну правову допомогу. Про це розповіла голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Відтепер безоплатний юридичний супровід отримають потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, а також ті, хто зазнали катування або жорстокого поводження під час воєнних дій.

«Генпрокурорка Ірина Венедиктова засвідчила, що жертвами насилля ставали не лише українські жінки й чоловіки, але й діти та люди похилого віку. За кожне насилля злочинці мають відповісти, і винні понесуть покарання. Для цього ми напрацювали механізм допомоги жертвам російських загарбників – не тільки моральної та фізичної, але і юридичної допомоги», – сказала Шуляк.

За її словами, зараз важливо зібрати якомога більше свідчень про звірства російських солдатів, і безоплатна правова допомога потерпілим у цьому допоможе.

Також юридичний супровід коштом держави отримають люди, які втратили документи, що підтверджують особу та громадянство України. Їм допоможуть оформити та отримати такі документи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy