Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посилюємо захист дітей: Рада ухвалила законопроєкт щодо запобігання насильству над дітьми

  • 108
Посилюємо захист дітей: Рада ухвалила законопроєкт щодо запобігання насильству над дітьми

Народні депутати остаточно підтримали законопроєкт № 6393-д щодо запобігання насильству та унеможливлення жорстокого поводження з дітьми.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

Як зазначив парламентар, законопроєкт передбачає механізми унеможливлення булінгу (цькування) дитини не лише у закладах освіти, а й в інших сферах життя дітей, зокрема, у спорті, культурі, оздоровленні й відпочинку, лікуванні тощо.

«Законопроєкт № 6393-д дає визначення булінгу (цькуванню) та відносить його до більш широкої категорії — «жорстоке поводження з дитиною», до якої також відносяться домашнє насильство і насильство за ознакою статі», – пояснив народний депутат.

Крім того, за його словами, встановлюються чіткі обов’язки керівників і працівників відповідних закладів та алгоритм їхніх дій у випадку виявлення ознак будь-якого насильства над дитиною.

«Стратегічною ціллю цього та всіх інших аналогічних законопроєктів і вже чинних законів є сформувати середовище, вільне від насильства та жорстокого поводження з дитиною», – резюмував Сергій Колебошин.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy