Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посилення санкцій проти рф, додаткове озброєння: Народні депутатки зустрілися з представниками Держдепу, Пентагону та Конгресу США

  • 1025
Посилення санкцій проти рф, додаткове озброєння: Народні депутатки зустрілися з представниками Держдепу, Пентагону та Конгресу США

Сполучені Штати Америки продовжать підтримувати Україну постачанням зброї, фінансовою допомогою та санкціями проти рф. Про це йшлося під час зустрічей народних депутаток України із представниками Конгресу та Уряду США, зокрема Пентагону та Державного департаменту.

Протягом триденного робочого візиту до Сполучених Штатів українські парламентарки, зокрема представниці «Слуги Народу» Леся Забуранна, Євгенія Кравчук і Анастасія Радіна, зустрілися з понад 50-ма конгресменами, спікеркою Конгресу Ненсі Пелосі, низкою сенаторів, а також представниками Пентагону та Державного департаменту США.

«Я перебувала на постійному зв’язку з американськими колегами, звернулася з листом до спікерки Конгресу Ненсі Пелосі. Вона запросила нас до США, щоб обговорити три головні актуальні потреби для України під час війни: військову допомогу, додаткові санкції проти рф, фінансові інструменти підтримки української економіки», – розповіла голова парламентської делегації Леся Забуранна.

Євгенія Кравчук додала, що проведені зустрічі засвідчили потужну двопартійну підтримку України Конгресом США, а також американським народом.

«Головна мета нашого візиту до США – додаткове важке озброєння для України. Ми наголошували, що воно потрібно негайно, аби швидше закінчити війну та зберегти людські життя. Всі потрібні списки вже опрацьовуються. Під час зустрічей у Пентагоні нас запевнили, що США у співпраці з іншими країнами робитимуть усе можливе, аби передати зброю якнайшвидше. І що Штати підтримуватимуть Україну до самого закінчення війни. Для нас це означає – до нашої перемоги», – розповіла Євгенія Кравчук.

Вона також додала, що під час низки зустрічей ішлося про посилення санкцій, зокрема – проти великих російських банків.

«Залишилося багато прогалин у санкційній політиці. США будуть працювати з європейськими партнерами, щоб закрити ці прогалини. А також максимально включатимуться разом із Канадою, щоб допомогти Європі відмовитися від російської нафти та газу», – пояснила Євгенія Кравчук.

Леся Забуранна також зазначила, що депутатки провели робочу нараду зі співголовами груп підтримки та сприяння Україні в обох палатах Конгресу США.

За словами депутатки, однією із найважливіших зустрічей стала розмова з Вікторією Нуланд – американською дипломаткою та політичною діячкою, в адміністрації Байдена — заступницею Державного секретаря США з політичних питань (з квітня 2021 року).

«Це третя за значущістю посада у Держдепі, що дає нам надію на вирішення українських питань якнайшвидше і максимально ефективно для України. Окремо зазначу про зустріч з Селестою Валландер, помічницею Міністра оборони США, та Лаурою Купер, її заступницею. Разом звірили позиції та обговорили подальші кроки США в сприянні припиненню війни в України — збільшення військової та фінансової допомоги, гуманітарна допомога, санкції», – підсумувала Леся Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy