Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посилення дипломатичної служби: Рада підтримала президентський законопроєкт

  • 96
Посилення дипломатичної служби: Рада підтримала президентський законопроєкт

Парламент підтримав у першому читанні внесений Президентом України законопроєкт №10370, який передбачає запровадження серйозних змін у дипломатичній службі України. Сьогодні наші дипломати повинні діяти гнучко, швидко й ефективно.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Арсеній Пушкаренко.

За його словами, українські дипломати по всьому світу мають протистояти російській пропаганді, російському впливу.

«рф на міжнародній арені поводиться дуже агресивно: діє підкупом, шантажем, погрозами та іншими підступними методами. Тож українські дипломати повинні діяти гнучко, швидко й ефективно. Ухвалений у першому читанні законопроєкт базується на тому досвіді, який ми здобули за більш ніж два роки широкомасштабного вторгнення. З одного боку, з’являється посилення контролю за дипломатичною службою, а з іншого – виникає більше можливостей та гарантій для дипломатів», – звернув увагу парламентар.

Він наголосив, що сьогодні ефективність роботи вітчизняних дипломатів вимірюється простими речами: кількістю боєприпасів для фронту від партнерів і фінансовою підтримкою України.

«Снаряди для фронту – це життя наших військових, а фінансова підтримка України – це гарантія соціальних та інших державних виплат нашим громадянам. Тож нині ми повинні осучаснити деякі норми, щоб наша дипломатія стала сильнішою, мала всі необхідні інструменти ефективно реагувати на поточні виклики, боротися з росією на міжнародній арені та консолідувати партнерів навколо України», – зауважив народний депутат.

Крім того, наголосив Арсеній Пушкаренко, посилення української дипломатії потрібне і для того, щоб вона могла виконувати серйозні завдання, пов’язані з інтеграцією України у Європейський Союз та НАТО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy