Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посли європейських держав під час візиту на Житомирщину засвідчили свою підтримку Україні

  • 5861
Посли європейських держав під час візиту на Житомирщину засвідчили свою підтримку Україні

Європейські держави підтримують Україну у нинішній непростий час, коли Російська Федерація погрожує повномасштабним вторгненням. На цьому вони наголосили на спеціальній безпековій нараді у м. Овруч неподалік від кордону з Білоруссю за участю
народних депутатів від «Слуги Народу», силових відомств та представників місцевої влади.

Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск розповів, що нині Естонія як ніхто інший розуміє Україну. Адже в історії його держави був момент, коли країна залишилася сам на сам з агресором та втратила незалежність.

«Коли Естонія повернула незалежність, відтоді у нас є один важливий принцип – ніколи не бути самим. І йдеться не лише про Естонію. Ми так само не залишаємо сам на сам демократичні країни, які боряться з агресією. Тому Естонія з Україною», – заявив він.

Водночас Посол Іспанії в Україні пані Сильвія Хосефіна Кортес Мартін висловила щире захоплення бойовим духом українців, завзяттям, обіцянкою захищати демократію та свою державу.

«Ми розуміємо, що це наступ не тільки на вашу країну, а й на інші країни Європи та на НАТО. Іспанії хотілося б більше допомагати Україні, але ми підтримуємо вас по інших флангах. Наприклад, наші військові літаки перебувають на болгарських аеродромах. Тобто ми з цього боку підтримуємо Україну через НАТО. Я тут, наше посольство тут, посольство Естонії тут, інші посольства європейських країн перебувають тут, в Україні. Ми тут з вами і нікуди не дінемося», – наголосила вона.

Зі свого боку очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко подякував європейським державам за принципову послідовну позицію та за підтримку України.

«Сподіваюсь, що разом принципи та світогляд, який сповідуємо ми – це демократія та свобода, повага до суверенітету та прав людини – переможуть у цій, мабуть, першій гібридній світовій війні, яка відбувається сьогодні в Україні. Нині Україна стоїть за весь цивілізований світ. Ваша підтримка для нас важлива. Ми дякуємо і сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку», – наголосив він.

Зазначимо, що учасники спеціальної наради обговорили безпекову ситуацію в Житомирській області, стан готовності об’єктів укриття та роботу правоохоронців.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy