Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Посівна та відновлення роботи підприємств - Олександр Корнієнко про плани засідання парламенту

  • 8325
Посівна та відновлення роботи підприємств - Олександр Корнієнко про плани засідання парламенту

Цього тижня Верховна Рада планує розглянути питання відновлення економіки та подальшу реформу митниці. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

“Саме зараз надійний тил це те, що працюватиме на нашу перемогу. Потрібно відновлювати економіку, роботу підприємств, розглядати питання їх перенесення. Треба говорити про посівну, продовольчу безпеку. Це ті теми, які будуть обговорюватися на найближчих засіданнях”, – сказав перший віцеспікер.

Серед першочергових питань він назвав і подальшу реформу митниці, яку анонсував Президент Володимир Зеленський.

За словами Корнієнка, українська митниця має стати найпершою у Європі та світі зі швидкості процедур оформлення товарів, особливо важливих для країни під час війни.

Перший віцеспікер зауважив, що проведення засідання парламенту залежатиме від безпекової ситуації, але висловив сподівання, що депутати зберуться та плідно працюватимуть, для цього є всі передумови.

“Попри те, що відбуваються гострі політичні дискусії, насамперед у соцмережах, ми робимо все, щоб у парламенті ухвалювалися рішення, яких потребує держава – і у військових питаннях, і в економічних” – констатував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy