Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Портам Одеси потрібне посилення захисту для нарощування експорту – Олексій Леонов

  • 133
Портам Одеси потрібне посилення захисту для нарощування експорту – Олексій Леонов

З початку року Україна спромоглася експортувати продукції більше, ніж за рік дії міжнародної зернової угоди. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Леонов.

«За даними Мінекономіки, у березні Україна експортувала товарів на суму в 3,2 млрд доларів. Загалом показники нашого експорту у першому кварталі цього року близькі до довоєнних показників і вже перевищують річні показники реалізації міжнародної зернової угоди», – констатував парламентар.

Він додав, що з серпня минулого року українськими морськими коридорами експортовано понад 36 млн тонн вантажів.

Зокрема до одного з портів Одеського регіону вже зайшло перше потужне вантажне судно, яке за один раз вивезло понад 195 тис. тонн важнів. Також на підході до портів Одеси та області перебуває 135 суден, які мають допомогти експортувати 4 млн тонн вантажів.

«Це доводить, що український морський коридор, створений державою та силами оборони, є дійсно ефективним логістичним маршрутом. Але він потребує посилення захисту і багато в чому це залежить від наших міжнародних партнерів», – підсумував Леонов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy