Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Попри воєнний стан, в Україні активно розвивається «зелена» енергетика – Андрій Герус

  • 158
Попри воєнний стан, в Україні активно розвивається «зелена» енергетика – Андрій Герус


Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг прийняв низку законів, які сприяли зміцненню енергетичної безпеки країни. Зокрема був прийнятий Закон про «зелену» трансформацію, який стимулював розвиток генеруючих потужностей відновлювальної енергетики.

Про це розповів голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Герус під час виступу на Energy Security Forum 2024.

«За рік ми маємо досить непогані показники: близько 190 МВт вітроелектростанцій, близько 500 МВт сонячних електростанцій та близько 100 МВт газових електростанцій було введено в експлуатацію. В умовах дефіциту генеруючих потужностей у певні періоди, «зелена» генерація суттєво допомагає забезпечити стабільну роботу енергосистеми», – сказав він.
 
Андрій Герус висловив сподівання, що цього року в Україні продовжиться тенденція розвитку «зеленої» енергетики, а також розвиватимуться балансуючі потужності.
 
«Також вважаю, що 2024 рік стане роком інвестицій і запуску установок по зберіганню енергії – energy storage. Думаю, ми побачимо не одиничні випадки, як це було раніше, а низку цікавих та корисних для енергосистеми проектів», – додав ноловне комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy