Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Попри війну місцеві бюджети зберегли свою спроможність – Олексій Леонов

  • 54
Попри війну місцеві бюджети зберегли свою спроможність – Олексій Леонов

Зростання доходів місцевих бюджетів та дотації від держави забезпечують фінансову спроможність громад попри складну економічну ситуацію. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Олексій Леонов.

«Місцеві бюджети однозначно зберегли свою спроможність. За 5 місяців 2024 року доходи загального фонду місцевих бюджетів склали приблизно 176 млрд грн. Якщо відняти військове ПДФО, то збільшення надходжень складає майже 37 мільярдів гривень у порівнянні з минулим роком», – пояснив Леонов.

Він додав, що держава також підтримує місцеві бюджети: за січень і травень 2024 року уряд забезпечив перерахування міжбюджетних трансферів місцевим бюджетом на суму в понад 73 млрд грн.

Водночас Леонов зауважив, що проблемними лишаються громади поряд із зоною активних бойових дій, а також деокуповані території.

«Але це питання має бути вирішено за рахунок додаткових дотацій з державного бюджету. І обсяг цієї дотації на 2024 рік складає майже 33,5 млрд грн. Також хочу нагадати, що місцеві бюджети зберегли так звану подушку безпеки – на період передачі військового ПДФО до державного бюджету вони мали на своїх рахунках майже 162 мільярди гривень», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy