Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Понад 3 млн українців вже отримали 6500 грн за програмою єПідтримка - Сергій Марченко

  • 1538
Понад 3 млн українців вже отримали 6500 грн за програмою єПідтримка - Сергій Марченко

Уряд виконує всі взяті на себе зобов’язання, вчасно виплачуючи пенсії, зарплати та перераховуючи кошти за програмою допомоги тим, хто через війну втратив роботу. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

“Ми маємо можливість виконувати всі взяті на себе зобов’язання. Працює Казначейська служба, податкова, митниця. Ми забезпечуємо виконання всіх необхідних платежів, вчасно перераховуємо пенсії, зарплати та підтримуємо армію”, – констатував міністр.

За його словами, понад 3 млн українців, які через війну втратили роботу, вже отримали грошову допомогу, загалом виплачено 21 млрд грн.

Також Марченко повідомив, що міністерство провело вже чотири аукціони з розміщення військових облігацій, та завдяки цьому залучило понад 26 млрд грн на потреби армії.

Крім того, фінансову систему України підтримують кошти від міжнародних партнерів.

“Робота із залучення коштів велася ще до війни, а зараз активізувалася. Загалом ми отримали понад 3 млрд доларів від МВФ, Світового банку, Європейського інвестиційного банку. Я вдячний нашим партнерам, ці кошти дозволяють нам будувати наше майбутнє”, – сказав Марченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy