Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Понад 22 млн грн на ЗСУ: депутати «Слуги Народу» на Харківщині підтримали важливе рішення

  • 71
Понад 22 млн грн на ЗСУ: депутати «Слуги Народу» на Харківщині підтримали важливе рішення

Під час сесії Близнюківської сільради на Харківщині депутати «Слуги Народу» одностайно підтримали рішення додатково виділити 22 млн грн на підсилення обороноздатності ЗСУ та на соціальну підтримку захисників та захисниць.

«Робота наших депутатів будується навколо головної мети – забезпечити належними умовами наших військових, максимально підтримати високий рівень боєздатності військових частин ЗСУ. Саме тому ми однозначно підтримали рішення щодо внесення змін до програми підтримки військових, таким чином забезпечили низку важливих придбань для покращення матеріально-технічної бази захисників», – прокоментував рішення депутат від «Слуги Народу» в Близнюківській селищній раді Олександр Воронкін.

Загалом на підсилення обороноздатності виділили 22 млн 250 тис. грн. Крім того, депутати затвердили зміни до програми соціальної підтримки захисників та захисниць України, а також членів їхніх сімей.

«На 2024 рік на реалізацію заходів програми із соцпідтримки захисників та захисниць, а також їхніх родин закладено майже 2 млн грн. Підтримавши зміни до програми, ми доповнили ці заходи можливістю придбання житла для осіб з інвалідністю І-ІІ груп, які настали внаслідок поранення чи захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО чи у зв’язку з військовою агресією рф проти України, з обсягом фінансування 400 тис. грн на 2024 рік», – зазначив Воронкін.

Також депутати підтримали рішення про додаткову матеріальну допомогу в розмірі до 25 тис. грн члену родини загиблого (померлого) захисника чи захисниці України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy