Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Полтавський осередок партії «Слуга Народу очолила Ольга Савченко

  • 983
Полтавський осередок партії «Слуга Народу очолила Ольга Савченко

Полтавську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолила народний депутат Ольга Савченко – заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Полтавську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолила народний депутат Ольга Савченко – заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. 

Рішення про призначення пані Савченко керівником Полтавської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Її кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

У 2019 році Ольга Савченко обрана народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 66 у списку.

«Незамінних немає. Ми показали це на рівні держави і те саме стосується місцевого рівня.  Не розслаблятися, а демонструвати результат, відчутний для кожного українця, – ось наша мета. Зробимо це разом», – зазначає Ольга Савченко.

Членами ради Полтавської обласної партійної організації стали Марина Бардіна, Тетяна Циба, Костянтин Касай, Юрій Бражник, Олексій Мовчан, Андрій Боблях. 

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Полтавської, відбулися конференції ще у п’ятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській. Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Миколаївській, Донецькій, Дніпропетровській та Сумській обласних організаціях. 

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy