Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Польща та Литва засуджують збройну ескалацію проти України з боку РФ

  • 5354
Польща та Литва засуджують збройну ескалацію проти України з боку РФ

Представники країн Люблінського трикутника (Україна, Литва та Польща) задекларували заяву, якою засуджується збройна ескалація проти України з боку Російської Федерації.

«Таким чином спільно ми сказали: ні – зміні кордонів, ні – агресії ворога. Водночас ми сказали: так – цілісності кордонів України, так – розвитку країни, прогресивним змінам, реформам, так – зеленому світлу для руху України у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції. Польща і Литва – надійні союзники України на міжнародній арені у стримуванні широкомасштабної військової агресії на Сході України. Таку позицію офіційних Варшави і Вільнюса ми насправді потребуємо і високо цінуємо», – сказав Руслан Стефанчук під час пресконференції за підсумками візиту разом з представниками країн Люблінського трикутника та європарламентраями в Донецьку область.

За його словами, насправді сьогодні йдеться не лише про загрозу Україні з боку РФ, відновлення територіальної цілісності України, але і про майбутнє – цивілізаційне і безпекове – європейського континенту. І Україна активно працює над залученням дієвої міжнародної підтримки.

Руслан Стефанчук подякував за поїздку віцемаршалці Сейму Республіки Польща Малгожаті Госєвській та віцеспікеру Сейму Литовської Республіки Паулюсу Саударгасу. І додав, що важливо також, щоб зусилля парламентів були зосереджені на питаннях захисту прав людини на тимчасово окупованих територіях України. Саме тому він запросив польських і литовських колег долучатися до діяльності Кримської платформи. Це буде важливим внеском в консолідацію зусиль міжнародної спільноти протистояти агресивній політиці РФ.

Руслан Стефанчук отримав від парламентаріїв країн Люблінського трикутника символічний подарунок – прапор НАТО як знак того, що вони хочуть бачити Україну повноправним членом Північноатлантичного альянсу.

Зазначимо, що в рамках візиту учасники відвідали селище-привид на Азові та побачили наслідки «русского мира» в Широкиному, ознайомились з роботою порту в м. Маріуполь, який сьогодні входить до четвірки провідних портів України, а також відвідали КПВВ «Гнутово», ознайомилися зі станом його облаштування, функціонування та основними завданнями.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy