Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Польща та Литва підписали Декларацію на підтримку України в аграрному секторі

  • 69
Польща та Литва підписали Декларацію на підтримку України в аграрному секторі

У Варшаві голова комітету з економіки Сейму Литви, а також голови аграрних комітетів сеймів Польщі, Литви та Верховної Ради України підписали Тристоронню Декларацію, яка передбачає санкції проти рф в аграрному секторі та підтримку українських виробників. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», Голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«У межах аграрного діалогу представників профільних комітетів парламентів України, Литви та Польщі у Варшаві відбулася третя зустріч у форматі «Люблінського трикутника». За її результатами разом з головами комітетів детально обговорили текст та підписали Тристоронню Декларацію», – розповів парламентар.

Він зазначив, що Декларація містить заклик до інституцій та держав-членів ЄС підтримати обмеження для експорту російської та білоруської агропродукції.

«Декларація пропонує виступити з ініціативою заборонити ввезення сільськогосподарської продукції російського та білоруського походження до ЄС, а також розглянути заборону транзиту російської та білоруської сільськогосподарської продукції територією ЄС», – зауважив Гайду.

Також в документі йдеться про ініціативу обмежити доступ російських виробників до світових передових технологій і техніки та засудити росію за експорт незаконно привласненого зерна, яке вироблено в Україні.

Крім того, міжнародні партнери закликають обмежити недобросовісні торговельні практики в майбутній торгівлі між нашими країнами та допомогти Україні відновлювати позиції на світовому ринку, розблокувавши канали збуту продукції.

«Домовились, що голова Комітету з питань сільського господарства та розвитку села Сейму Республіки Польща розішле копію Декларації інституціям ЄС для сприяння подальшому діалогу та реалізації узгоджених положень. Дякую колегам з Литви та Польщі за підтримку України та наших інтересів у розв’язанні питань торгівлі агропродовольчою продукцією», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy