Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політики Херсонщини об’єдналися заради добробуту жителів області – Сергій Козир

  • 4940
Політики Херсонщини об’єдналися заради добробуту жителів області – Сергій Козир

Сергій Козир, який очолював Херсонську ОДА та є кандидатом від політичної партії «Слуга Народу» на довиборах до парламенту у 184 окрузі на Херсонщині, заявив, що місцеві політики об’єднують зусилля заради єдиної мети – добробуту мешканців області.

За словами Козира, у непростий для країни час важливо ставити інтереси людей вище, ніж власні амбіції. Тому він привітав рішення іншого кандидата на окрузі Геннадія Лагути підтримати кандидатуру від «Слуги Народу» та вважає це компромісом, від якого виграє вся Херсонщина.

«Є стара істина – тільки разом можна перемогти. Саме це ми готові продемонструвати, оголосивши про об’єднання своїх позицій і зусиль з Геннадієм Лагутою. Погляди на розвиток Херсонщини у нас майже ідентичні», – сказав Сергій Козир.

Він нагадав, що на Форумі представників місцевих громад у Новій Каховці на початку жовтня презентував свій план з 10 кроків до розвитку економіки Каховського та Бериславського районів. Основа цього плану – створення робочих місць на нових підприємствах переробної промисловості, створення гідних умов для життя та роботи людей.

Сергій Козир подякував за довіру Президенту, представникам уряду та народним депутатам від «Слуги Народу», які підтримали його кандидатуру на довибори до парламенту.

«Нас чекає продуктивна праця на користь Херсонської області та жителів 184-го округу. Роботу в Верховній Раді я сприймаю як особисту відповідальність перед людьми. Впевнений, що гідно представлятиму їхні інтереси у парламенті», – запевнив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy