Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політичні та регламентні – Олександр Корнієнко про причини ініціативи про відставку Разумкова

  • 12607
Політичні та регламентні – Олександр Корнієнко про причини ініціативи про відставку Разумкова

«Слуга Народу» ініціювала відставку Дмитра Разумкова з посади спікера ВР через політичні та регламентні причини. Про це повідомив голова партії Олександр Корнієнко під час брифінгу.

«Регламентні причини стосуються маніпулювання порядком денним і просування в ньому ініціатив, які вигідні спікеру та його найближчому оточенню. Політична причина полягає в тому, що наші ідеологічні дороги розійшлися, і ми не сприймаємо позицію Дмитра Олександровича з багатьох ідеологічних питань. Починаючи з його неголосування на РНБО проти пропагандистів і п’ятої колони, закінчуючи риторикою щодо тарифного питання, яка відверто ліва і дуже схожа на позицію Юлії Тимошенко», – сказав лідер «Слуги Народу».

За словами Олександра Корнієнка, відсторонення Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань на 2 дні відбулося через порушення ним Регламенту під час погоджувальної ради 4 жовтня.

«Ми вважаємо одноразовим грубим порушенням рухатися за порядком денним, не затвердженим погоджувальною радою», – наголосив народний депутат.

Олександр Корнієнко додав, що процедура розгляду питання про відставку Дмитра Разумкова з посади спікера ВР може розпочатися вже в цей четвер, 7 жовтня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy