Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політраду «Слуги Народу» на Рівненщині очолив Олександр Аліксійчук

  • 6314
Політраду «Слуги Народу» на Рівненщині очолив Олександр Аліксійчук

Рівненська обласна організація «Слуги Народу» утворила Політичну раду та обрала її очільника. Ним став народний депутат Олександр Аліксійчук.

До складу Політради увійшли також народні депутати України Олександр Ковальчук, Олександр Салійчук, Вадим Струневич, а також депутати Рівненської обласної ради Юрій Ліпський, Людмила Мариніна та Андрій Карауш.

Олександр Аліксійчук є членом Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також – головою підкомітету з питань захисту інвестицій в об’єкти будівництва. Підприємець та громадський діяч, член та засновник Всеукраїнського фонду допомоги родинам українських героїв «ДРУГ».

«Політрада контролюватиме втілення програми партії на всіх рівнях. Її головне завдання – забезпечити ефективну взаємодію між центральною, обласною, міською владами та місцевими громадами. Одним із напрямків діяльності Політради стане комунікація із журналістами, активістами та з іншими політичними організаціями», – наголосив Олександр Аліксійчук.

Також під час конференції партосередку «Слуги Народу» обрали голову Рівненської обласної організації партії. Ним вдруге став Юрій Ліпський.

Він наголосив, що й у подальшому його головне завдання – об’єднання місцевих депутатів області для спільного вирішення проблем регіону, подальша розбудова партійної структури та виконання завдань політичної сили.

Юрій Ліпський з 2000 року і донині працює заступником директора з господарської роботі у КЗ «Дитяча музична школа №2» міста Рівне. З 2015 року – директор регіональної Ліги сміху. Має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах, є громадським активістом.

Нагадаємо, 13 березня на XI з’їзді партії «Слуга Народу» було затверджено новий Статут партії, а також створено нові керівні органи – Політичну Раду та Національну раду громад. До складу Нацради громад автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також Київської та Криворізької міських організацій і Кримської республіканської організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy