Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політраду «Слуги Народу» на Чернігівщині очолив Олександр Сова

  • 6268
Політраду «Слуги Народу» на Чернігівщині очолив Олександр Сова

На Чернігівщині обласна організація «Слуги Народу» утворила Політичну раду та обрала її голову. Ним став народний депутат від «Слуги Народу», голова підкомітету з питань митної справи Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Сова.

До складу Політради також увійшли голова обласного партосередку, нардеп Павло Халімон, народний депутат Сергій Гривко, голова фракції «Слуга Народу» у Чернігівській обласній раді Дмитро Іванов, депутатка Чернігівської міської ради Олена Стрілець.

Також під час обласної конференції було вдруге обрано головою Чернігівського обласного партійного осередку Павла Халімона, який є заступником голови фракції «Слуга Народу» у парламенті, заступником голови Комітету з питань аграрної та земельної політики.

«У місцевих радах на Чернігівщині працюють майже 200 депутатів та голів ОТГ від «Слуги Народу». Наразі ми розбудовуємо мережу партійних організацій на місцях. Ми оновили статут, і тепер місцеві організації матимуть більше повноважень. Також внутрішньопартійні питання допоможе вирішувати новостворена Політрада обласної організації», – прокоментував голова облорганізації Павло Халімон.

Новостворений орган – Політрада обласної організації у складі 5 осіб, включаючи голову обласної організації. Цей орган покликаний забезпечити комунікацію між місцевими організаціями, депутатами на місцях та керівництвом партії.

Як відомо, на XI з’їзді партії «Слуга Народу» у березні затверджено новий Статут партії, а також створено нові керівні органи – Політичну раду та Національну раду громад. До складу Нацради громад автоматично входять голови усіх обласних організацій партії, а також голови Київської та Криворізької міських організацій і Кримської республіканської організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy