Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політраду обласної організації партії «Слуга Народу» на Волині очолив Андрій Задорожний

  • 6122
Політраду обласної організації партії «Слуга Народу» на Волині очолив Андрій Задорожний

Волинська обласна організація партії «Слуга Народу» створила Політраду та переобрала голову обласної організації.

Рішення ухвалили на конференції обласної партійної організації. До складу Політради увійшли:

Валерій Стернійчук
Андрій Задорожний
Олександр Сачук
Ігор Лісовський
Юрій Кондратович.

«Маю за честь очолити Політраду обласного осередку партії. Хоча я й не родом із Волині, але всім серцем і душею волію, щоб цей край став ще привабливішим у багатьох сферах. Основним завданням бачу забезпечення повноцінного діалогу між місцевими громадами, обласною та центральною владами. І впевнений, що той склад Політичної ради, який сьогодні обрано, ефективно працюватиме над успішною реалізацією концепції розвитку регіону», – звернувся до присутніх Андрій Задорожний.

Крім того, на конференції вирішили ще на два роки переобрати голову Волинської обласної організації – народного депутата Валерія Стернійчука.

«Дякую колегам, що підтримали мою кандидатуру. Мені як ініціатору Зе!Команди на Волині надважливо продовжити роботу з реалізації програми президентської політсили. Впевнений, що консолідація зусиль партійного крила, обласної держадміністрації і місцевих депутатів дасть відмінні результати у розвитку регіону і створенні комфортних для життя волинян умов», – сказав Стернійчук.

За його словами, разом із новообраними членами Політради команда працюватиме над такими пріоритетними напрямками, як «Велике будівництво», «Велика реставрація», децентралізація, діджиталізація.

«У нас вже запрацювала “Зе!Молодіжка”, плануємо започаткувати рух “Зе!Жінки”. Також важливо створити та розвивати активні місцеві осередки у кожному районі, місті, громаді. Тому партійній розбудові – бути!», – поділився своїми планами Стернійчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy