Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Політраду обласної організації партії «Слуга Народу» на Херсонщині очолив Юрій Соболевський

  • 5521
Політраду обласної організації партії «Слуга Народу» на Херсонщині очолив Юрій Соболевський

Херсонська обласна організація партії «Слуга Народу» утворила Політраду та обрала її голову. Ним став адвокат Юрій Соболевський.

Він є головою Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», очільник Політради партії «Слуга Народу» та перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради. Також він – адвокат, громадський діяч.

Рішення ухвалили на конференції обласної партійної організації. До складу Політради увійшли народний депутат Павло Павліш та депутат Херсонської обласної ради Павло Александров.

Також Юрія Соболевського вдруге обрали очільником обласного партосередку та членом Національної ради громад партії «Слуга Народу». А голову Херсонської обласної ради Олександра Самойленка – членом Політради всеукраїнської організації партії «Слуга Народу».

«Наша мета – продовжувати рух до змін Херсонщини та України в цілому. Уже сформовані ефективні команди, які працюють і досягають результатів в інтересах громади. Є чітке розуміння обов’язків і завдань для реалізації програми нашого лідера – Президента України. З упевненістю можу сказати, що усі проблеми будемо вирішувати разом! Партійне крило, місцеві депутати – це єдина злагоджена система», – повідомив Юрій Соболевський.

На конференції наголосили, що створена команда й надалі працюватиме над такими пріоритетними напрямками розвитку Херсонщини, як «Велике будівництво», «Велика реставрація», децентралізація.

Також на Херсонщині вже запрацювала Зе!Молодіжка і планується започаткувати рух «Зе!Жінки».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy