Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Поліна Лисенко: Центр протидії дезінформації посилить безпеку держави

  • 5446
  • 1
Поліна Лисенко: Центр протидії дезінформації посилить безпеку держави

Створення Центру протидії дезінформації при РНБО дало змогу протистояти ворогу та його інформаційним атакам на державному рівні. Завдяки цьому захист державної безпеки буде посилюватись.

Таке сподівання висловила очільниця центру Поліна Лисенко під час форуму для представників центральних та регіональних медіа «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості» у Києві.

«Перед нами стоять виклики: дезінформація, інформаційні впливи, маніпуляції, так звані вкиди. Те, що шкодить національній безпеці та кожному з нас. Створення центру я вважаю можливістю України на державному рівні протистояти супостату, протистояти ворогу», – зазначила очільниця центру.

За її словами, центр займається збором інформації з усього інформаційного поля, аналізом, яка інформація є загрозливою, напрацьовує можливі алгоритми відповіді на неї та рекомендує суб’єктам реалізовувати цю відповідь.

Спеціальне програмне забезпечення дозволяє центру в режимі 24/7 бачити всі інформаційні атаки: з якого боку вони спрямовані, хто є можливим суб’єктом і об’єктом атаки, які загрози вона може в собі нести.

Поліна Лисенко також наголосила, що Центр протидії дезінформації не є каральним органом чи органом цензури.

«Центр протидії дезінформації є другом для ЗМІ. Ми закликаємо вас зв’язуватися з центром, якщо бачите, що готується атака чи інформаційна кампанія, аби ми разом протистояли ворогу», – закликала Поліна Лисенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Дмитро Клець
Дмитро Клець
3 роки тому

Пані Поліно, ми із сестрою Марією ще з часів СРСР доказово вивчаємо світоглядні та етнічні особливості певних груп населення та реальні проблеми, спричинені цими особливостями. Тож пропонуємо Вам хоч в загальних рисах та коротко з ними ознайомитися. Цілком можливо, що таке доповнення нинішнього розуміння суспільної проблематики значно полегшить вирішення багатьох чинних проблем та недоліків.
Тому прошу Вас спробувати знайти хоч …надцять хв для попереднього обговорення можливості якраз такого спілкування незалежних науковців з Вами.
Бо маємо про це сотні статей різної складності та спрямування. Однак щось із цього масиву надсилати Вам навмання я вважаю неконструктивним.
Тож чекаю Вашого дзвінка у зручний для Вас час.
З повагою – Дмитро Клець, дослідник людини та суспільства. Тел.: 096 233 67 23.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy