Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Покоління незалежності» підтримує Володимира Зеленського

  • 9650
«Покоління незалежності» підтримує Володимира Зеленського

Українська молодь відкрита до змін, вірить у майбутнє України і готова брати участь у реформах, що змінять країну на краще. Саме тому Президент Володимир Зеленський, який очолює команду кардинальних суспільних змін, є абсолютним лідером політичних симпатій для українського «покоління незалежності».

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи свіже соцопитування групи «Рейтинг».

За даними соціологів, якби вибори Президента проводили найближчим часом, 50% українців у віці від 16 до 30 років, які прийшли б на вибори і визначилися із вибором, проголосували б за Володимира Зеленського. У віковій категорії 16-17 років (ці громадяни братимуть участь у наступних президентських виборах) рейтинг діючого Президента складає 67%, у категорії 18-24 роки – 57%, серед молоді 25-30 років – 42%.

«Нове покоління українців – це люди, які народилися в незалежній Україні. Вони не ностальгують за Радянським Союзом, а вірять у майбутнє своєї країни і хочуть брати активну участь у побудові кращого майбутнього. Заради розвитку України вони готові співпрацювати зі всім світом, обороняти землю від агресора та відстоювати національні інтереси, – зазначив Олександр Корнієнко. – Тому не дивно, що Володимир Зеленський є постаттю, яку підтримує «покоління незалежності»: Президент – єдиний політик, який асоціюється з майбутнім, а не з минулим».

На думку лідера «Слуги Народу», українська молодь не хоче чекати, поки хтось з «дорослих» зробить зміни в країні справжніми – молоді люди прагнуть запроваджувати зміни власними руками. Про це свідчить зокрема активність представників молодіжного крила партії, яке на нещодавньому форумі «Зе!Кемп» розробили і захистили більше тридцяти проєктів, спрямованих на позитивні зміни у територіальних громадах, молодіжних середовищах, системах громадської підтримки вітчизняної музики, спорту, екологічного активізму.

«Саме молодь сьогодні визначає тренди – в економіці, політиці, культурі. Вона є колективним замовником нових інститутів, нових відносин і правил гри в суспільстві – прозорих і відкритих, з рівними і значущими можливостями для кожного. Відтак ми маємо не лише опікуватися молоддю. Маємо виконувати соціальний запит на зміни, який є у молодих людей і залучати їх до суспільних перетворень, що відбуваються в країні. Молодь для нас – не «комсомол», який колись був «молодшим братом партії». Українська молодь для нас – повноцінний політичний суб’єкт, який два роки тому отримав шанс змінити країну на краще. Своє завдання ми бачимо у тому, щоб допомогти молоді цим шансом скористатися», – підкреслив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy