Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Покази Медведчука підтверджують інформацію про зловживання у 2014-2019 роках – Федір Веніславський

  • 2535
Покази Медведчука підтверджують інформацію про зловживання у 2014-2019 роках – Федір Веніславський

На оприлюдненому СБУ відео з допиту Віктора Медведчука його покази підтверджують інформацію, яка раніше була у слідства. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», Представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський.

«Інформація про те, що у період з 2014 до 2019 роки у сфері вищого політичного керівництва держави мали місце зловживання, вже була. Тепер вона підтверджується показами конкретної особи, яка безпосередньо брала участь, була організатором та подекуди виконавцем наказів, які надавали очільники вищого рівня української держави», – пояснив Веніславський.

За його словами, щоб підбивати підсумки, треба у рамках кримінального провадження оцінити всю сукупність зібраних доказів. Але певні висновки вже напрошуються.

«На превеликий жаль, маємо констатувати, що в багатьох питаннях співробітництва з країною-агресором були задіяні найвищі посадові особи української держави», – каже депутат.

За його словами, свідчення Медведчука, якого підозрюється у вчиненні важких злочинів – це лише один з різновидів доказів у кримінальному провадженні.

«Якщо в органів досудового розслідування є інші докази, які доводять те, що говорить пан Медведчук, то далі йде допити усіх осіб, які були задіяні у незаконних схемах – виведення з державної власності трубопроводу чи торгівлі з країною-агресором. Надалі будуть вирішувати, чи є підстави для повідомлення про підозру у вчиненні злочинів для інших фігурантів цієї справи», – підсумував депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy