Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Податки, діджиталізація, законодавство: Олена Шуляк та Юлія Свириденко обговорили з EBA поліпшення умов ведення бізнесу

  • 9368
Податки, діджиталізація, законодавство: Олена Шуляк та Юлія Свириденко обговорили з EBA поліпшення умов ведення бізнесу

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк та представники уряду зустрілися з членами European Business Association та обговорили шляхи поліпшення умов ведення бізнесу. Йдеться зокрема про діджиталізацію відносин бізнесу з державою, лібералізацію трудового кодексу, законодавчі напрацювання для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні, а також шляхи стимулювання економічного розвитку України.

Обговорення відбулося у центральному офісі партії «Слуга Народу».

Очільниця партії Олена Шуляк запевнила, що такі зустрічі поліпшують комунікацію влади з бізнесом.

«Бізнесу не цікаві гасла, йому треба конкретика: щодо планів влади у боротьбі з тіньовою економікою та реалістичність податкових ініціатив. Наприклад, щодо зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, оподаткування страхових виплат. Ми «пройшлися» по найбільш наболілим питанням: від необхідності тотальної діджиталізації до іншого стимулювання економічного розвитку», – розповіла вона.

Крім того, Олена Шуляк заявила, що перед написанням та внесенням у парламент законопроєкту про податкову реформу влада обговорить його норми з головними стейкхолдерами – бізнесом.

«Я буду говорити з паном Гетманцевим та Марченком про необхідність обговорити цей законопроєкт, а потім його внести», – зазначила вона.

Термомодернізація старих будівель, доступна іпотека 5%, зрошення земель півдня України, кредитування під 5% великого машинобудування та суднобудування – це пріоритетні напрямки для Мінекономіки у 2022 році. На цьому наголосила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, на ці програми вже передбачені видатки у держбюджеті.

«Це дуже важливо, адже не потрібно буде чекати зміни, не шукати додаткові джерела. В нас став більш практичний підхід до управління економікою», – заявила Юлія Свириденко.

Виконавча директорка European Business Association Анна Дерев’янко передала представникам уряду та очільниці партії «Слуга Народу» Олені Шуляк топ-5 питань, вирішення яких вже у короткостроковій перспективі є важливим для бізнесу. Зокрема, боротьба з тіньовою економікою, зниження фіскального тиску, зняття податкового навантаження на депозити, процедура підтвердження GMP Держлікслужбою, врегулювання оподаткування довгострокового страхування життя.

«Розуміємо, що їх можна розглянути досить оперативно. Стратегічно – нас турбує питання трудового кодексу. Нам дуже важливо осучаснити трудовий кодекс, трудове законодавство. І, звісно, бізнес турбує питання продовження співпраці з МВФ», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy