Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Податковий» законопроєкт №5600: На що підуть додаткові гроші

  • 11013
«Податковий» законопроєкт №5600: На що підуть додаткові гроші

Законопроєкт про наповнення бюджету (№5600) усуне прогалини в оподаткуванні та прибере неправомірні пільги, які дозволяли деяким галузям платити менше податків до бюджету. У результаті бюджет отримає додаткові кошти на розвиток інфраструктури, кіно та космічної галузі.

Про це заявив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Цей документ входить до антиолігархічного пакету. Він повинен усунути дисбаланси, ту політичну корупцію, які виникли внаслідок олігархічної структури економіки і впливу олігархату на появу в Податковому кодексі різноманітних необґрунтованих пільг для великого бізнесу. Раніше так було, що кожен олігарх пролобіював для своїх бізнесів вигідні умови оподаткування – в сільському господарстві, в енергетиці, в надрокористуванні тощо. Але ми це зупиняємо сьогодні», – сказав він.

Політик навів приклад галузі виробництва курятини. Ця галузь на сьогодні має 62 млрд грн доходу, а сплачує податків за рік лише 17 млн грн.

«Добре, що колись надані державою дотації призвели до створення такого гіганта, але треба справедливо сплачувати податки», – наголосив Данило Гетманцев.

За його словами, за рахунок усунення неправомірних пільг бюджет отримає додаткові гроші, які можна буде спрямувати на фінансування Великого будівництва – 4 млрд, Великої реставрації – 1,7 млрд, будівництво, ремонт та реконструкцію спортивних об’єктів – 4 млрд, на розвиток залізничної інфраструктури – 6,1 млрд, будівництво та реконструкцію аеропортів – 5,1 млрд, космічну галузь – 1,9 млрд, авіабудівну галузь – 2 млрд, розвиток українського кіно – 1,3 млрд.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy