Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Податкова амністія детінізує економіку – Ольга Василевська-Смаглюк

  • 5596
Податкова амністія детінізує економіку – Ольга Василевська-Смаглюк

Ухвалений парламентом законопроєкт № 5153 про податкову амністію допоможе вивести з тіні економіку та наповнити бюджет. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк.

«Податкова амністія – один із інструментів детінізації економіки. Зазвичай, добровільне декларування дозволяє заохотити громадян вкладати в економіку власної країни та частково наповнити державний бюджет», – зазначила Василевська-Смаглюк.

Як приклад вона наводить досвід інших країн, що впровадили подібний механізм легалізації статків.

«Свого часу через податкову амністію пройшли багато країн, і всюди це давало результат для бюджету. В Аргентині у 2016-2017 роках це дозволило повернути до легального обігу 100 млрд доларів. В Італії під час податкової амністії у 2014 році до державної скарбниці надійшло 4 млрд євро від репатрійованих активів. За це громадяни, які погодились на податкову амністію, отримали гарантію від держави не переслідувати їх за ухилення від сплати податків», – наголосила народна депутатка.

Серед основних переваг, які отримає держава від цього процесу, Василевська-Смаглюк називає можливість досить швидко зібрати значні податки до держбюджету та збільшити базу оподаткування.
Своєю чергою ті, хто раніше ухилявся від сплати податків, але хоче повернутися у легальне поле та почати все із чистого аркуша, отримають таку можливість.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy