Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Плануємо до кінця сесії проголосувати закон про олігархів у першому читанні – Олександр Корнієнко

  • 8745
Плануємо до кінця сесії проголосувати закон про олігархів у першому читанні – Олександр Корнієнко

Фракція «Слуги Народу» планує підтримати у першому читанні закон про олігархів вже до кінця цієї сесії. Про це під час ефіру телепрограми «Зворотний відлік» розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«До кінця сесії ми плануємо у першому читанні закон проголосувати. І на наступному тижні буде комітет. Ми чекаємо альтернативний законопроєкт. Чекаємо, які там будуть дефініції. Чекаємо, чи не буде там якихось прізвищ просто в законопроєкті у перехідних положеннях. Сподіваємося, що такого не буде», – заявив він

Водночас Олександр Корнієнко наголосив: якщо народні депутати провалять голосування, то на референдумі український народ все одно може змусити парламент підтримати таку ініціативу. Буде винесено певне питання.

«Якщо таке питання отримає схвальну відповідь від українського народу, то далі Верховна Рада протягом стислого терміну має реалізувати його у вигляді законопроєкту. Тоді не можна буде за нього не проголосувати. Тому що це вже вказівка від народу, який тебе обирав. Тобто Верховна Рада змушена буде проголосувати за цей закон, якщо цього не трапиться у звичайному робочому режимі», – відзначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy