Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

План трансформації України сприятиме зростанню економіки – Володимир Зеленський

  • 6550
План трансформації України сприятиме зростанню економіки – Володимир Зеленський

План трансформації України, який обговорили депутати на Великій фракції «Слуги Народу» у Трускавці, сприятиме зростанню ВВП, залученню інвестицій та розвитку інфраструктури на Сході країни. Про це сказав Президент Володимир Зеленський, підсумовуючи результати роботи нардепів.

«План трансформації інституцій та економіки України – це фундаментальний проєкт. Над ним ще потрібно буде попрацювати. Це про те, як нам залучити багато грошей у найголовніші галузі нашої держави, щоб зростав ВВП та інвестиції», – заявив Президент.

За словами Володимира Зеленського, однією зі складових зростання економіки є питання безпеки, зокрема це стосується ситуації на Донбасі.

«Справді, багато інвесторів переймаються тим, що у нас на Сході країни війна. І їм потрібно показувати, що держава розвивається. Тому будується інфраструктура на Донбасі. І щоб люди на тимчасово окупованих територіях бачили різницю», – сказав Президент.

Глава держави розповів, що у планах будівництво на Донбасі ще двох аеропортів замість тих, які залишилися в окупованих Донецьку та Луганську. Крім того, вже визначено місце для будівництва аеропорту, що забезпечить авіасполучення з Маріуполем, адже в самому місті будувати летовище не можна через питання безпеки.
Також важливим питанням Президент назвав трансформацію шахт Донбасу.

«Зрозуміло, що вони збиткові, але тут питання людей. Потрібно або дати їм альтернативу, або модернізувати ці шахти. Є така проблема й у Львівській області. Ми над цим працюємо», – сказав він.

У контексті Донбасу Президент також зазначив важливість питання інформаційної безпеки та протидії ворожій пропаганді.

«Ми обговорюємо сьогодні з країнами Європейського Союзу, щоб на базі українського каналу зробити міжнародний, який буде за кордоном говорити про реальну ситуацію в Україні. Це боротьба проти російської дезінформації», – повідомив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy