Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

План реформ дозволить Україні отримати фінансову підтримку від ЄС – Роксолана Підласа

  • 539
План реформ дозволить Україні отримати фінансову підтримку від ЄС – Роксолана Підласа

Бюджетні комітети Верховної Ради та Європарламенту на спільній зустрічі обговорили довготривалу фінансову допомогу від ЄС та умови її отримання. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Говорили про те, що нас всіх хвилює: держбюджет України на 2024 рік та європейську ініціативу «Ukraine Facility», яка передбачає фінансування у розмірі 50 млрд євро на 4 роки. З них 39 млрд євро – прямої бюджетної підтримки», – повідомила голова бюджетного комітету.

Вона додала, що необхідно враховувати ситуацію з дефіцитом бюджету наступного року.

«В бюджет-2024 буде закладено дефіцит понад $40 млрд. Видатки на оборону зростуть, і ми потребуватимемо не меншої підтримки від ЄС, ніж заплановано в цьому році – 18 млрд євро», – зазначила Підласа.

За її словами, членів Європейського парламенту цікавить План реформ в Україні, адже саме подальше впровадження реформ стане умовою виділення коштів від ЄС на наступні 4 роки.

«В першу чергу ЄС наголошує на розбудові інституційної спроможності Української держави, зокрема це стосується посилення антикорупційної інфраструктури», – сказала голова профільного комітету.

Також важливим є аудит використання прямої бюджетної підтримки.
«Чи доходять кошти до вчителів та пенсіонерів у вигляді зарплат та пенсій? Безперечно так. Але найкраще європейським інституціям це продемонструє незалежний аудит», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy