Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Після масових обстрілів кількість повідомлень у «Дії» про пошкоджене житло збільшилася на тисячі – Олена Шуляк

  • 318
Після масових обстрілів кількість повідомлень у «Дії» про пошкоджене житло збільшилася на тисячі – Олена Шуляк

Масові ракетні атаки призвели до масштабних руйнувань житла, кількість повідомлень про це у «Дії» суттєво збільшилася. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«На сьогодні загальна кількість інформаційних повідомлень становить більш ніж 280 тис. Площа пошкодженого майна – понад 19,369 млн кв. м», – повідомила очільниця партії.

Вона нагадала, що власники пошкодженого житла можуть подати заяву на компенсацію в електронній формі через застосунок або на сайті «Дія», а також у паперовій формі – через ЦНАПи або через нотаріусів.

«Далі вашу заяву має розглянути комісія, створена місцевою владою. Вона встановлює право на компенсацію і перевіряє документи та реєстри. Після цього комісія організовує проведення експертизи щодо можливості відновлення житла та оцінки пошкоджень», – пояснила Шуляк.

За її словами, висновок про наявність підстав, виду та розміру компенсації буде передано Фонду ліквідації наслідків російської агресії, який забезпечить компенсацію.

«Парламент готує до другого читання законопроєкт № 7198 про компенсації власникам зруйнованого житла. Люди зможуть отримати компенсацію не чекаючи на репарації від рф. Вже зараз держава робить все для того, щоб відбудувати кожен дім», – констатувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy