Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підвищення зарплат, збереження робочих місць та допомога бізнесу – Денис Шмигаль про рік роботи уряду

  • 26613
Підвищення зарплат, збереження робочих місць та допомога бізнесу – Денис Шмигаль про рік роботи уряду

Рік тому новий склад Кабміну почав працювати в умовах коронакризи, але спромігся не допустити в країні «італійського сценарію», підтримати бізнес та підвищити соціальні виплати. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд запровадив постійні доплати до пенсії розміром 500 грн для людей старше 80 років. Були запроваджені виплати по 2 тисячі гривень щомісяця на дитину родинам ФОПів, які призупинили свою діяльність через карантинні обмеження», – сказав очільник уряду.

Також він нагадав, що у цей період індексували пенсії для 8 млн отримувачів, а за ініціативи Президента пенсіонери отримали по 1 тисячі гривень одноразової допомоги.

Водночас за 2021 рік зарплати вчителів зростуть фактично на 30%, стільки ж складе і збільшення виплат усім медикам.

Бізнес вдалося стимулювати програмою кредитування «5-7-9», після її перезапуску малий та середній бізнес отримали доступ до дешевих кредитів, і за пів року майже 9 тисяч компаній кредитувалися на 20 млрд грн. А державна програма підтримки з часткового безробіття зберегла понад 500 тисяч робочих місць.

«Було збільшено мінімальну заробітну плату до 5 тисяч гривень. А вже з 1 січня цього року відбулось чергове збільшення до 6 тисяч гривень. Це суттєво пожвавило споживчий попит та сприяло встановленню кращих соціальних стандартів для людей», – зазначив Шмигаль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy