Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підтримуючи аграріїв ми підтримуємо продовольчу безпеку країни – Олександр Гайду

  • 283
Підтримуючи аграріїв ми підтримуємо продовольчу безпеку країни – Олександр Гайду

Аграрний сектор країни забезпечує продовольчу безпеку України, тому парламент продовжує працювати над підтримкою цієї галузі.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду під час круглого столу за підтримки ЄС та Світового банку.

«Аби допомогти аграріям на початку повномасштабного вторгнення, депутати ухвалили законодавчі ініціативи, що максимально спрощують ведення сільського господарства в умовах воєнного стану та ініціювали проекти, які зменшують бюрократичне навантаження на бізнес», – нагадав Гайду.

За його словами, наразі у пріоритеті профільного комітету євроінтеграційні законопроекти у сфері АПК, які наближають українське законодавство до європейського.

«Однак окрім цього аграріям потрібна фінансова підтримка. Зокрема за кредитною програмою «5-7-9 %» допомогу отримали понад 35 тис. підприємців, більшість яких з агросектору. Але цього не достатньо. Для частини аграріїв фінансова підтримка – це питання виживання. А отже й питання продовольчої безпеки країни».

Підсумовуючи, Олександр Гайду подякував міжнародним партнерам за постійну підтримку та висловив сподівання на подальшу ефективну співпрацю.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy