Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підтримка США посилює обороноздатність України – Давид Арахамія на зустрічі з конгресменом США

  • 6296
Підтримка США посилює обороноздатність України – Давид Арахамія на зустрічі з конгресменом США

Голова депутатської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія провів онлайн-зустріч із представником Конгресу США Метом Картрайтом (Пенсильванія).

Мет Картрайт – представник Демократичної партії США та член Групи дружби з Україною, активно підтримує нашу державу. Крім того, конгресмен є членом комітету з питань асигнувань, який визначає рівень витрат на економічну та військову допомогу Україні.

Давид Арахамія подякував конгресмену за багаторічну допомогу нашій державі. Йдеться, зокрема, про затвердження Конгресом закону про військову підтримку України з боку Сполучених Штатів.

«В умовах агресії та тимчасової окупації частини наших територій з боку Росії така підтримка сприяє посиленню Збройних сил України, а отже, й обороноздатності України», – зазначив він.

Сторони обговорили ситуацію з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні та США. Конгресмен Картрайт ознайомив з американським досвідом запровадження обмежувальних заходів в умовах пандемії.

Зі свого боку Давид Арахамія звернув увагу, що Україна не запроваджує загальнонаціональний локдаун. Адже позитивна практика «червоних зон» карантину в регіонах показує, що тотальних обмежень можна уникнути.

«В Україні немає комендантської години та правового режиму надзвичайного стану. У нас набагато ліберальніші обмеження, які встановлюються саме на регіональному рівні. Це, звісно, негативно впливає на економіку, але при тотальних обмеженнях наслідки були б гірші», – розповів Давид Арахамія.

Учасники розмови домовилися якнайшвидше провести масштабну онлайн -зустріч з усіма представниками Групи дружби з Україною в Конгресі США та представниками Верховної Ради.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy