Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підтримка місцевого самоврядування є однією з головних задач парламенту – Олександр Корнієнко

  • 345
Підтримка місцевого самоврядування є однією з головних задач парламенту – Олександр Корнієнко

Парламент IX скликання надав місцевій владі всі ресурси для ефективної роботи. Завдяки цьому багато громад вистояли під час повномасштабного російського вторгнення. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко під час Міжнародного форуму міст і регіонів.

«Реформа децентралізації та підтримка місцевого самоврядування завжди була однією з головних задач парламенту. Ми багато для цього зробили – об’єднали громади, надали багато можливостей і ресурсів місцевому самоврядуванню. отримавши таку ресурсну базу місцева влада почала працювати ще ефективніше», – наголосив Корнієнко.

Він нагадав, що коли почалося повномасштабне російське вторгнення, громади стали справжнім форпостом на шляху ворога, змогли захистити людей і території.

«А зараз на деокупованих територіях вже починають відновлення і облаштовують мирне життя. І в цьому важлива міжнародна допомога – сьогодні вона здійснюється не лише на рівні країн, а й на рівні міст-побратимів. Багато муніципалітетів європейських міст підтримують окремі мерії та громади в Україні», – навів приклад перший віцеспікер.

Він додав, що такі заходи, як Міжнародний форум міст і регіонів допомагають проаналізувати шляхи допомоги та внести корективи у процесі співпраці.

«Це також і комунікаційна платформа, тут є представники 17 країн і наші представники місцевого самоврядування. Вони можуть знайти точки дотику, обмінятися інформацією. Сподіваємося, що це допоможе реалізувати багато проєктів з відновлення України», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy