Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підрив Каховської ГЕС загрожує продовольчій безпеці світу – Олександр Гайду

  • 239
Підрив Каховської ГЕС загрожує продовольчій безпеці світу – Олександр Гайду

Сільськогосподарські посіви у Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях під загрозою знищення. Ці регіони щорічно потерпають від посухи і користуються водою з Каховського водосховища для поливу. Тепер ведення сільського господарства в цих регіонах – під загрозою.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

«Підрив Каховської ГЕС – це терористичний акт, який ставить під загрозу світову продовольчу безпеку. Наслідки для наших аграріїв дуже суттєві, адже зрошувати землі у трьох регіонах, які залежать від Каховської ГЕС, зараз неможливо. Ці регіони постачають наше продовольство світові. Підрив росіянами ГЕС не тільки факт екоциду, який зачіпає екосистему всього Чорноморського регіону, а й чергова спроба агресора спровокувати голод у світі», – зазначив Гайду.

За словами очільника профільного комітету, Україна виконує свої зобов’язання, як гарант глобальної продовольчої безпеки, постачаючи продовольство в ті країни, які його потребують. Проте росія постійно створює нові загрози, аби посилити голод у світі. 

«Сьогоднішня трагедія має катастрофічні наслідки, як для України, так і всього цивілізованого світу. Жодна країна не має бути осторонь. Світ має зробити рішучі кроки, щоб зупинити й засудити дії росії та не допустити голоду», – підсумував Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy