Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підписання Президентом закону № 5599 є стартом демонтажу олігархічної системи – Давид Арахамія

  • 11036
Підписання Президентом закону № 5599 є стартом демонтажу олігархічної системи – Давид Арахамія

Підписання Президентом України Володимиром Зеленським законопроєкту № 5599 про деолігархізацію означає початок демонтажу олігархічної системи. Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Великий бізнес буде просто чистим бізнесом, а політика буде просто чистою політикою. Це ключова умова для того, щоб перемогти бідність в Україні та реально інтегрувати нашу державу в європейську та євроатлантичну спільноту», – сказав він.

Очільник фракції «Слуга Народу» зазначив, що у жодній успішній демократичній країні олігархи не вирішують, як жити державі.

«У нас так було протягом десятків років і у підсумку олігарх навіть став президентом у 2014 році», – наголосив Давид Арахамія.

За його словами, антиолігархічний закон потрібен був ще у 2004 році після Помаранчевої революції.

«Якби тоді зробили великий бізнес і велику політику чистими, то Янукович не став би президентом. А Україна була би достатньо сильною, щоб відбитись від будь-якої агресії і захистити кожен метр своєї території», – розповів голова фракцїі «Слуга Народу».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 5599 про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).

«Демократія – це закон і рівність. Підписав антиолігархічний закон, який докорінно змінює відносини між великим бізнесом і політиками. Тепер усі економічні гравці будуть рівними перед законом і не зможуть купувати для себе політичні привілеї. Зламати закон не дамо!» – зазначив Президент

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy