Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підприємці вже відчули переваги РРО – Данило Гетманцев

  • 12706
Підприємці вже відчули переваги РРО – Данило Гетманцев

З 1 січня ФОПи почали використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО). Переваги від нововведення відчули у різних регіонах України. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Мені написав підприємець з Одеси, який спочатку був категорично проти РРО. Зараз завдяки РРО він може моніторити продажі у своєму магазині канцтоварів, і це позитивно вплинуло на його прибутки», – сказав нардеп.

За його словами, підприємці часто стикаються з ситуацією, коли наймані продавці або постачають без дозволу свій товар і продають його в магазині, або ж встановлюють свою ціну на наявні товари і отримують різницю собі в кишеню.

«Зараз власник магазину щодня в комп’ютері бачить, що продається. Але головне – його виручка збільшилась. І це перемога. Адже таких малих підприємців, які стикаються з нестачею товару та збитками в касі – тисячі по всій країні. Завдяки РРО вони зможуть виправити цю ситуацію і впорядкувати бізнес, збільшивши прибуток», – заявив Гетманцев.

Він нагадав, що РРО мають встановлювати платники єдиного податку 2, 3 і 4 груп. Тобто бабусі, яка на ринку продає городину, не потрібен касовий апарат, а от в кафе чи в магазині буде доречним фіксувати всі операції і видавати покупцям товарів і послуг чек.

«Програмне РРО – це досить проста система. Її можна встановити безкоштовно у телефон. Важливо зазначити, що, купуючи «білий» товар чи послугу, з яких сплачені всі податки, ви допомагаєте вчителям, лікарям, військовим, а також допомагаєте покращити інфраструктуру в країні», – підсумував Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy