Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підкуп та підробка бюлетенів – Микола Тищенко про порушення на 87-му окрузі

  • 5866
Підкуп та підробка бюлетенів – Микола Тищенко про порушення на 87-му окрузі

Депутати від фракції «Слуга Народу» назвали порушення під час голосування та підрахунку голосів на 87-му окрузі.

«Ми мали небезпідставні підозри, що людей хочуть позбавити законного права вибору. Ретельно вивчили ситуацію, поговорили з представниками місцевої влади та мешканцями округу. Більшість наших підозр підтвердилася. Підкуп, шантаж, залякування, підробка бюлетенів – все це ми бачили сьогодні», – заявив під час брифінгу в Івано-Франківську народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу» Микола Тищенко.

За його словами, треба встановити, наскільки чесно й прозоро відбулися вибори та наскільки суттєво порушені права виборців.

«Ми брали участь у виборах виходячи з того, що це основа демократії, що вони мають бути прозорими, чесними й демократичними. Жодних порушень з нашого боку не було ні на президентських, ні на парламентських, ні на місцевих виборах. Для нашої країни це новий стандарт, і ми, як команда президента, робимо все можливе, щоб дотримуватися цих стандартів. Тому ті ганебні події, що відбувалися на 87-му окрузі, сприйняли як загрозу виборчому процесу і демократії в Україні», – зазначив Тищенко.

Він наголосив, що наразі вдалося розблокувати роботу окружної виборчої комісії, підрахунок голосів відновлено.

«Часи, коли десь на окрузі буде довічний депутат лише через те, що він співвласник якогось олігархічного підприємства, мають піти у минуле. Країна має жити по-новому. Ніхто не зможе позбавити українців права вибору своїх представників у владі», – сказав Тищенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy