Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Підбірка новин за тиждень від молодіжного крила партії «Слуга Народу» — ЗеМолодіжки

  • 472
Підбірка новин за тиждень від молодіжного крила партії «Слуга Народу» — ЗеМолодіжки

Учасники ком’юніті продовжують працювати кожен на своєму фронті, навіть на тимчасово окупованих територіях. Хтось волонтерить та фасує продуктові набори для переселенців, хтось розвозить гуманітарну допомогу, хтось готує для захисників, а хтось жертвує власний автомобіль для доставки допомоги іншим. Розповідаємо, як пройшов ще один складний тиждень у прихильників ЗеМолодіжки.

Команда Херсонщини доставляє речі першої необхідності місцевим жителям

Прихильники ЗеМолодіжки продовжують допомагати людям навіть на тимчасово окупованій території. У багатьох територіальних громадах команда роздавала продуктові пакети та речі першої необхідності. Цього разу ініціатива була реалізована за підтримки народного депутата Олександр Санченка.

На Житомирщині допомагають переселенцям

Цього тижня команда ЗеМолодіжки Житомирщини працювала з фасуванням та збіркою продуктових наборів для переселенців у Житомирській області.

Змінотворці Донеччини продовжують роботу на гуманітарному фронті 

Зараз у громадах регіону залишилось дуже багато людей, що потребують допомоги, тому обласний та регіональні лідери ЗеМолодіжки Донеччини наразі працюють над доставкою ліків, продуктів харчування та засобів гігієни. Також учасники ком’юніті продовжують збирати кошти та закуповувати військову амуніцію для захисників. 

Молодь Луганщини продовжує допомагати навіть після евакуації з рідних міст

Лідерка ЗеМолодіжки Луганщини Марина Ковальова волонтерить у Дніпрі. Кожного дня вона разом зі своєю родиною допомагає приготувати близько 700 порцій обіду для переселенців, ЗСУ та для поранених у лікарні Мечникова. Активіст Іван Московкін віддав свою машину для адресної доставки ліків по Сєвєродонецьку. Разом з друзями вони збирають кошти та купують необхідні медикаменти для жителів Луганщини, які перебувають у гарячих точках. Активіст Іван Руденко також займається гуманітарною допомогою для людей з Луганської, Донецької та Харківської областей. Інші учасники ЗеМолодіжки допомагають у зборах коштів для своїх земляків, які опинились у скрутному становищі, та допомагають на інформаційному фронті разом із Інтернет Військами України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy