Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Під ногами росіян горітиме земля: Україна ініціює спецтрибунал для рф у Гаазі

  • 8267
Під ногами росіян горітиме земля: Україна ініціює спецтрибунал для рф у Гаазі

Україна ініціює створення спеціального трибуналу для росії у Гаазі. Він допоможе притягнути вище політичне і військове керівництво рф до відповідальності саме за вчинення злочину агресії проти України.

Із закликом про створення трибуналу для рф під час конференції у Гаазі, присвяченій воєнним злочинам росії, звернеться Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Про це він розповів під час онлайн-брифінгу 13 липня.

«Я звернуся до учасників, закличу перейти від дискусій до конкретних кроків, запропоную опрацювати підписання відповідного міжнародного договору. Ми обов’язково притягнемо росію до відповідальності за всі скоєні злочини. Земля буквальному сенсі горітиме під ногами росіян не лише на фронті, а й у судах – перед тими росіянами, які винні в злочинах проти українців», – наголосив він.

Міністр зазначив, що необхідність створення спецтрибуналу для рф підтримали ПАРЄ, Європарламент та парламентські асамблеї НАТО і ОБСЄ. Тепер слово за урядами.

«Воєнні злочини, злочини проти людяності та злочин геноциду, вчинені на території України росіянами, підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду, і МКС уже проводить розслідування. (…) Спеціальний трибунал доповнювати роботу МКС, а не створювати альтернативні практики і процеси», – підсумував очільник МЗС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy