Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Під керівництвом Руслана Стефанчука парламент працюватиме ефективніше – Олександр Корнієнко

  • 5499
Під керівництвом Руслана Стефанчука парламент працюватиме ефективніше – Олександр Корнієнко

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко привітав Руслана Стефанчука з обранням на посаду спікера парламенту та висловив сподівання, що парламент почне працювати ефективніше.

«Серед усіх претендентів на посаду Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук є найфаховішим кандидатом. Ми вітаємо його з перемогою і раді, що спікером парламенту став один з ідеологів нашої партії, заступник голови Політичної ради партії», – сказав очільник «Слуги Народу».

Він нагадав, що Стефанчук неодноразово проводив важливі засідання, на яких відбувалися голосування за такі важливі для країни питання, як ринок землі та закон про олігархів.

«Сподіваюся, що Руслан Стефанчук на посаді спікера забезпечить новий етап розвитку парламентаризму – насамперед реформує Верховну Раду, прискорить ухвалення законів та впровадження важливих реформ», – зазначив Корнієнко.

Очільник «Слуги Народу» наголошує, що серед першочергових завдань мають бути подолання парламентського спаму, підвищення якості законопроєктів, унормування діяльності коаліції та опозиції й посилення контролюючої функції парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy