Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Петро Порошенко вже порушував процесуальні обов'язки, тож варто дочекатися апеляції щодо запобіжного заходу – Олена Мошенець

  • 6409
Петро Порошенко вже порушував процесуальні обов'язки, тож варто дочекатися апеляції щодо запобіжного заходу – Олена Мошенець

Рішення судді Печерського суду про обрання запобіжного заходу Петру Порошенку може бути апеляційно оскаржене, адже сторона обвинувачення не виключає можливості, що він може поїхати з України.

Про це повідомила народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Мошенець.

Вона нагадала, що згідно із запобіжним заходом, Порошенко може відлучатися з Києва та Київської області лише з дозволу слідчого, прокурора або суду. Він також мусить здати паспорти для виїзду за кордон.

«На думку сторони обвинувачення, є ймовірність, що пан Порошенко може залишити Україну. До того ж відчувалося, що суспільство очікувало суворішого запобіжного заходу, враховуючи попередню поведінку Порошенка і його зникнення за кордоном на місяць одразу після того, як він побачив поряд із собою представників ДБР. Тому результатом сьогоднішнього рішення судді стало те, що він визнав необхідність юридично зобов’язати Порошенка дотримуватись процесуальних обов’язків», – зазначила вона.

За словами Олени Мошенець, важливим є розуміння, що у кримінальному процесі до Порошенка мають застосувати такі ж дії, як і до будь-якого іншого громадянина. Рівність перед законом і судом це обов’язковий елемент демократичного суспільства.

«А що ми бачимо: натяки народного депутата на те, що він нібито має особливий статус, і що процесуальні дії щодо нього повинні бути також особливими. Це почалося ще зі ставлення до працівників ДБР, коли в грудні вони намагались вручити йому підозру. Порошенко знехтував спілкуванням із ними, і вся країна почула лише кілька лайливих слів», – нагадала політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy