Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Петро Порошенко вкотре зіграв на політичний обман суспільства – Денис Маслов

  • 11648
Петро Порошенко вкотре зіграв на політичний обман суспільства – Денис Маслов

Експрезидент Петро Порошенко використовував судовий процес з обрання йому запобіжного заходу для створення шоу, під час якого намагався здобути політичних балів і за рахунок політизації сховатись від цілком справедливих запитань суспільства. Про це заявив член Комітету з питань правової політики від «Слуги Народу» Денис Маслов.

«Постійна гра на роз’єднання країни, на тому, що одні гірші, а інші кращі, на ворожнечі – це політична діяльність, і завдяки цьому існує політик Петро Порошенко. Він набирає собі політичних балів і йому байдуже, що це вводить в оману звичайних людей й дискредитує країну. Думаю, що це намагання вижати з цього шоу собі рейтинг, попри те, що це дестабілізує країну в угоду зовнішньому агресору», – зазначив він.

Член Комітету з питань правової політики звернув увагу, що факт обрання запобіжного заходу свідчить про те, що слідчий суддя встановив обґрунтованість підозри Петру Порошенку та існування ризиків невиконання ним процесуальних обов’язків.

«Мабуть, демонстративна відмова від повістки для появи в ДБР і вояж в Європу так само стали причиною того, щоб покласти обов’язки з’являтися до слідчого, до суду і здати закордонні паспорти на зберігання. Тепер Петро Олексійович Порошенко, думаю, вже не зможе ігнорувати всі виклики, всі судові повістки і не з’являтися до суду чи з’являтися, коли йому заманеться», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy